5 urodziny klubu !


28 września 2013 roku świętowaliśmy 5 urodziny klubu Perfekt Fit w Pruszkowie. To okrągła rocznica i postanowiliśmy ,  że będziemy się świetnie bawić razem z naszymi Klientami.

Nasze przyjęcie było bardzo aktywne.
Od godziny 16:00 do 19:00 trwały zajęcia na sali fitness. Impreza nie miała jednolitego charakteru, żeby nie było nudno zaproponowaliśmy kilka różnych form zajęć dla miłośników lekcji grupowych. Przy akompaniamencie muzyki pełnej energii spalaliśmy mnóstwo kalorii tańcząc zumbę; zgłębialiśmy tajniki aeroboksu w czasie godzinnych zajęć oraz rzeźbiliśmy swe ciała na lekcji Perfekt Body.

Żeby nie pominąć zwolenników siłowni zorganizowaliśmy zawody w wyciskaniu sztangi.  Zwycięzca pokonał ciężar 160 kg ( Kamil G ) , drugi wynik -  155 kg ( Jacek L. )  !

Aby nieco rozweselić naszą uroczystość ogłosiliśmy obowiązkowe przebrania w stylu lat 60 i nie

zawiedliśmy się na naszych Klientach. Dzięki przebraniom było kolorowo i śmiesznie oraz zupełnie nieformalnie, a to wpłynęło na przebojowy nastrój uczestników. Oczywiście wybraliśmy „królową balu”. Zwycięzcy konkursów otrzymali nagrody a wyróżnione osoby drobne upominki. Dla spragnionych dostępny był barek z napojami Oshee w formie degustacji.
W międzyczasie nasze klientki mogły skorzystać z zabiegów upiększających oraz porad dietetycznych. Całą imprezę przygotowała samodzielnie nasz wspaniała menadżerka Małgosia Mucha i jak zawsze wszystko dopięła na ostatni guzik :)

Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nasi Klienci potrafią się świetnie bawić oraz zarażać innych swoją energią. Generalnie imprezę postanowiliśmy zaliczyć do bardzo udanych. :)