Jeśli spędzasz zbyt wiele czasu myśląc o czymś,
nigdy tego nie dokonasz.

Bruce Lee

Myślisz o poprawieniu kondycji fizycznej, chcesz schudnąć, wzmocnić mięśnie albo po prostu masz ochotę aktywnie spędzić czas? Każdy z powodów jest dobry, aby skorzystać z usług klubu PERFEKT FIT . Ale uwaga – od myślenia do działania droga bywa bardzo długa. Dlatego trafiłeś w odpowiednie miejsce, które pozwoli Ci zacząć działać i to skutecznie.

Pamiętaj, nigdy nie jest za późno, by zmienić nawyki żywieniowe i styl życia. Taką możliwość oferuje Ci klub PERFEKT FIT , nastawiony na efektywny wysiłek fizyczny dopasowany do Twoich możliwości i potrzeb. Ruch często kojarzy Ci się z morderczymi treningami na siłowni? My udowadniamy, że ćwiczenia to także przyjemność, pomysłowa forma spędzenia czasu, nie wspominając już o korzyściach dla zdrowia i urody.

Klub PERFEKT FIT to lokal o wysokim standardzie. Wszystkie sale są klimatyzowane. Klub posiada pełne zaplecze – przebieralnie oraz przestronne łazienki. Do dyspozycji klientów oddajemy barek zaopatrzony w suplementy dietetyczne oraz napoje chłodzące. Na terenie klubu znajduje się bezpłatny parking.

W klubie o powierzchni 700 m² mieszczą się cztery  sale treningowe. Dwie z nich to sale fitness, wyposażone w step, hantelki, tasmy, piłki duże i małe. Trzecia sala to siłowni.

Czwarta sala to sala do sportów walki.

Z myślą o komforcie naszych klientek przygotowaliśmy osobną strefę specjalistycznych stanowisk treningowych tylko dla kobiet. Różnorodność zajęć, od Jogi po zajęcia taneczne, pozwala na dostosowanie ćwiczeń do osobistych możliwości.

Ćwicz pod okiem fachowców, aby szybciej uzyskać efekty.
Zachęcamy do indywidualnego treningu z wykwalifikowanym trenerem. Ponadto oferujemy doradztwo żywieniowe, wszystko po to, aby pomóc Ci uzyskać wymarzoną sylwetkę i sprawność fizyczną.  Życzliwa atmosfera zapewnia komfort ćwiczącym. Nasi pracownicy służą radą w wyborze zabiegów, pokażą jak wykonać prawidłowo ćwiczenie, motywują do dalszych postępów. W klubie PERFEKT FIT nie jesteś sam!

Rabaty, zniżki okazjonalne, pokazy taneczne, drzwi otwarte – w klubie Perfekt Fit wciąż nowe atrakcje.
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek i płeć!