O klubie

Perfekt fit jest doskonałym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Jest to miejsce gdzie zadbasz o wygląd i kondycję swojego ciała zarówno na siłowni oraz zajęciach fitness.

OFERTA

Nasza oferta została przygotowana tak, aby spełniać oczekiwania wszystkich klientów, każdy znajdzie tu coś dla siebie.

MIEJSCE

Klub działa od 2008 r. na terenie Pruszkowa. Powierzchnia 700 m2 pozwoliła na uruchomienie dwóch klimatyzowanych sal fitness, siłowni oraz dodatkowo kompleksów regeneracyjnych – gabinet masażu, roll masaż.

LOKALIZACJA

Dodatkowym atutem jest doskonałe położenie w centrum trzech dzielnic Pruszkowa: Osiedle Staszica , Osiedle Parzniew i osiedle Bolesława Prusa.

PIERWSZY BEZPŁATNY TRENING

Zgłoś się na trening próbny w Perfekt Fit ‒ oczywiście bezpłatnie i bez zobowiązań. Oprowadzimy Cię po naszym klubie i pokażemy wszystkie możliwości treningu.

NASI TRENERZY

Przyjazna atmosfera, profesjonalna obsługa, najlepsi instruktorzy to mocne strony klubu Perfekt Fit.

MAŁGORZATA

Menadżer Perfekt Fit